DRZEWO SANDAŁOWE - NATURALNE KADZIDŁO 15G Zobacz większe

DRZEWO SANDAŁOWE - NATURALNE KADZIDŁO 15G

Nowy produkt

Drzewo sandałowe czerwone 15g

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Drzewo Sandałowe

Drzewo sandałowe znane jest już od 4 tys. lat. Sandałowiec odgrywa ważną rolę w medytacji,  rytuałach religijnych, ślubach oraz innych obrzędach. Na Wschodzie już od dawna znane są jego właściwości lecznicze i tonizujące. Koi emocje i umysł. Przynosi pokój i zrozumienie.

 

Właściwości ezoteryczne: oczyszczanie z negatywnych emocji, egzorcyzmy, zdrowie, ochrona

 


"Drzewo sandałowe tworzy ciepły, słodki, maślany, drzewny zapach i jest jednym z najbardziej cenionych składników kadzideł od tysięcy lat. Zapach drzewa sandałowego tworzy relaksującą i harmonizujący atmosferę wyciszenia i wspiera poszukiwanie wewnętrznego spokoju, refleksji i równowagi"

Ciekawostki:

W dawnych Indiach, ludzie zaobserwowali, że termity nie atakowały drzewa sandałowego. Z tego powodu, drzewo to uważane jest za symbol żywotności. Od dawna stosowane jest w medycynie ajurwedyjskiej jako środek na infekcje pęcherza i nerek, stany zapalne, problemy skórne, choroby układu oddechowego i wiele innych chorób.


 

Sposób użycia: kawałki drzewa sandałowego najlepiej umieścić na podpalonym węgielku trybularzowym.Wtedy najlepiej uwalnia się charakterystyczny kojący zapach
Zawartość opakowania - 15g