YERBA SANTA - KADZIDŁO OCZYSZCZAJĄCE Zobacz większe

YERBA SANTA - KADZIDŁO OCZYSZCZAJĄCE

Nowy produkt

Yerba Santa (Eriodictyon californicum)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej roślinyto Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych. Księża misjonarze nazwali ją tak zaskoczeni jej uzdrawiającą mocą. Yerba Santa jest szczególnie ceniona w celach rytualnych. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi.


Duchowość prowadzi do nas znalezienie celu i sensu życia. Naszym pragnieniem jest spokojne, bezstresowe i produktywne życie. W rzeczywistości bywa, że życie często stają się przytłaczające i stresujące.
Jednym ze sposobów, aby przynieść spokój i pokój dla siebie i swojego otoczenia jest okadzanie. Okadzanie jest procesem oczyszczania osób, miejsc lub przedmiotów z negatywnych energii - ma na celu przywrócenie równowagi.


"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.Dodaje odwagi i otuchy. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść"