BIAŁA SZAŁWIA, CEDR, BYLICA ZESTAW OCZYSZCZAJĄCY Zobacz większe

BIAŁA SZAŁWIA, CEDR, BYLICA ZESTAW OCZYSZCZAJĄCY

Nowy produkt

Trzy mini pęczki oczyszczające-biała szałwia, cedr, bylica

Więcej szczegółów

Więcej informacji

3 mini plamy pęczki około 8-9 cm każdy. Pochodzenie: USA. Pakiet zawiera trzy pęczki: białą szałwię, piołun i cedr.

 

BIAŁA SZAŁWIA

 

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

 

CEDR

Wspaniały zapach do palenia. Pęczki cedru są używane w rytuałach, obrzędach, magii, lub po prostu dla ładnego zapachu. Święta roślina dla lokalnych plemion, znana jako Matka i dawczyni życia. Idealne do do ochrony, czyszczenia, bogactwo i dobrobytu.

 

BYLICA

 Bylica pospolita, zwana również czarną szałwią,  ma cudowny słodkawy, ziołowy zapach i jest stosowana w wielu magicznych celach, w wielu regionach świata. Uważa się, że okadzanie bylicą utrzymuje z dala złe duchy i ujemne energie od domów, ludzie, biur, itd. Znana ze swojego cudownego, bogatego zapachu używana jest również w zaklęciach i rytuałach na dobrobyt i długość życia.

 

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"